Kontakt DLA PRACOWNIKÓW
TWOJA PRACA

Giełda pracy –
dobrze Państwo trafili!

Mechanik przemysłowy (m/k/i)

  • Schlosser
  • Wiesbaden
  • Praca tymczasowa
  • Zapamiętaj pracę

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW JAKO MECHANIK PRZEMYSŁOWY:

  • montaż i instalacja zespołów konstrukcyjnych
  • uruchamianie centrów obróbkowych

WYMAGANIA:

  • świadectwo potwierdzające uzyskanie kwalifikacji w zawodzie lub porównywalne doświadczenie zawodowe
  • zachowanie środków bezpieczeństwa podczas ustalonej dla danego zawodu organizacji pracy
  • gotowość do wykonywania prac montażowych (mile widziana)

OFERUJEMY:

  • wszystkie korzyści zbiorowego układu pracy BAP/DGB
  • wynagrodzenie powyżej taryfy
  • zwrot kosztów podróży
  • dodatki za nadgodziny, pracę w niedziele i dni świąteczne
  • dodatek urlopowy i bożonarodzeniowy
  • osobiste wsparcie ze strony swojego oddziału

Po prostu kliknij na „APLIKUJ TERAZ” i prześlij nam swoje dokumenty za pośrednictwem formularza aplikacyjnego w ciągu tylko 2 minut.

Twój doświadczony konsultant personalny skontaktuje się z Tobą jak najszybciej.